آنارشیست

!- بی خوابی بد دردی نیست من که دوستش دارم.همه دردها از بی دردی بهترند.گمانم آدمها خیلی که بی مشکل می شوند وهم برشان می دارد می روند یک جاهایی که نباید.

!- مریم خسته بود و زودی خوابش برد و من که چقدر عاشقش بودم که تا صبح می خواستم تماشایش کنم را گذاشت برای خودم در حالات شیدایی خودم تهنا. خودم را توجیح می کنم خواب را بیشتر از یک عاشق دلسوخته لازم داشت محبوب من. 

!-برایم یک نیم پالتوی درجه یک خریده .از آنها که عمرن تا آخر عمر خودم دل خریدنشان را نمی کردم .دو روز است بند کرده که من تورا خوشتیپ کردم و همه هم می گویند مسعود خیلی تازگی خوش تیپ شده می گویم اولا که قبول ما که بخیل نیستیم دوما ینی اگر شما نبودید ما الان با شلوار کردی و پیرهن مردانه چهار خانه رو انداخته خیابان ها را گز می کردیم؟جواب نمی دهد شان علیا حضرت والاتر از کل کل با رعیت و این مقامات است.

!-عصری داشتیم از متروی آریاشهر رد می شدیم با مریم زنی کنار راه پله توجهم را به خاطر چادر سیاهی که تمام چهره اش را هم پوشانده بود جلب کرد گفت پول خرد داری بدم به اون خانمه گفتم سر جدت تو این ازدحام به صد نفر باید تنه بزنیم بیخیال .از غروبی فکرم را مشغول کرده چرا صبر نکردم کمکش کنیم عذاب وجدان دارم اگر راست راستی گرسنه اش باشد الان چی .

!-یک سوالی فکرم را مشغول کرده این جمله که می گویند به چشم خواهری به چشم برادری را چه وقت می گویند ؟.مثلا به خودآدم یا در حضور خود طرف می گویند؟دیروزها یکی از دوست های مریم جلوی خودم به مریم گفت آقا مسعود به چشم برادری چه خوشگل شدن(گفتم یه کم ابروهامو سبک کردم)در هر صورت فکر کنم این مدل استفاده از این جمله غلط باشد از نظر ادبی. هرچند خیلی ناراحت نشدم.

!-چند روز پیش یک جایی بنفشه دیدم بعدا هم باز چشمم افتاد به بنفشه ها .قدیم ترها بنفشه نشان آمدن عید و نو شدن سال و این حرفها بود فکری شدم و دو سه تا جواب به ذهنم می رسد اولی اینکه شاید یک جای دیگری دنیا بهار شده ما پاییزیم هنوز. یا اینکه گلخانه ایی هستند و گول خورده اند طفلکها یا هم که در اعتراض به منی که چند وقتی است هیچ عاشقانه دندانگیری ننوشته ام اینطوری ریخته اند تو شهر محل سکونتم که این سومی محتملتر است. خداکند آه بنفشه ایی نگیردم.

!-این دوتا پیانوی نفیس درجه یکی بود که برای تالار وحدت خریدند چند وقت پیش ..نقشه دزدیدن یکیشان را کشیده ام که هدیه بدهم به تو.گمانم خیلی زیبا بشوی . خیلی.

!-یک برنامه ایی توی گوشی موبایلم ریخته ام که گلچین غزل معاصر است (البته ربطی به وبلاگ فرهاد عزیز و آرشیو با ارزشش ندارد)و به ترتیب نام شاعران پیر و جوان یک چند شعری نقل شده که خیلی خوب است دارم می گویم که هر روز از کلی از شماها یاد می کنم با شعرهایتان.

!-یک غم زیادی توی دلم هست همیشه .خیلی هم که خوشحالی می کنم کمی از آن همه کم می شود یا مثلا کمی فراموش می شود چندی. خیلی به راه حل یا فرار فکر می کنم. گمانم دلم یک موفقیت خیلی زیاد می خواهد.یک چیز درست و درمان.هرچند چشمم آب نمی خورد.کلا هم که چشمم آب نمی خورد این روزها. از مریم هم پرسیدم اسمش را یادش نیامد این غم اصیل و وزن دار دوری از وطن اسمش چی بود ؟

!-یک مهندس جلایری داریم که رییسمان است.آدم خاصی است.بسیار دوست داشتنی و خوش تیپ و با اتیکت و فهمیده و با سواد و ....من از این دست آدم کم دیده ام (مثلا یکی از ادمهایی که من اینقدر قبولشان دارم ساعد باقری عزیز است که خودش داستانیست ارادتم به ایشان،گویم )خلاصه که خیلی کارش درست است و فکر آدم را می خواند و ... به یکی از بچه ها می گفتم آدم در مقابلش احساس لخت بودن می کند واقعا هم اینطور است مثلا یک روز می خواهم زود بروم بی مقدمه و نگفته می گوید بزن به چاک یا از موضوعی دلخورم نگفته می آید و از دلم در می آورد یا ...دیروزها نه گذاشت نه برداشت به من با کمال تاسف گفت آنارشیست.

!-توجه کردید تاسف همیشه کمال دارد تازگی؟.

!-رفتیم کنسرت رضا صادقی.تمرین کرده ام و یاد گرفته ام که فقط حال کنم و مخالف نخوانم و گیر ندهم به  ضعف ها و کم و کاستی ها و الکی پز روشنفکری ندهم. خوب بود حال داد.یک چندی هم در نئشه گی اش خوشیم.راستی یک آقایی هم با ما مصاحبه کرد آنجا(لینک به آن علامت تعجب خوش تیپی)و پرسید که وضع موسیقی پاپ را چطور میبینید ما هم برگشتیم گفتیم رو به افول است و یکی دو سال دیگر هیچ اثری ازش باقی نخواهد ماند یا این وضع پخش و سلطه موسیقیهای رپ و زیر زمینی و این سه سال در انتظار مجوز ماندن کارهای درست درمان.بعد گفت فکر میکنید راه یابی موسیقی پاپ به جشنواره موسیقی فجر در این یکی دو ساله تاثیر مثبتی خواهد داشت که گفتیم نه اما یک پسر عمه ایی داریم او هم نه.

 

!-این خاک ژله ایی ها چی جوریند یعنی خاک هستند ؟یا اینها هم برای گول مالیدن گیاهان طفلی هستند؟مثلا می شود یک آدم خراب مست می زدهء پاتیلی ته بت ودکایش را بریزد توی گلدان شیشه ایی بامبوها و بگوید مزه لوطی خاک ژله اییه؟

/ 57 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کرگدن

گندت بزنن کللن همینجوری بیخود بیخود !!

نصرا...خان

درود بر آمیرزا آقا طیب باز بیا باز بیا.... البت در این مقطع زمانی که نسوان معظمه مملکت هر روزه روز بیشتر در امورات وبلاگری داخل می آیند بر هر یک از رجال معظم واجب است که از طریق وبلاگری خروج ننمایند که فی الواقع گوشت در ژنجه ی گربه نهادن است.

ایلشن جلاسی

سلام رفیق قدیمی! ما رو که فراموش نکردی؟ به هر حال ما هم چنان دوست داریم!

محسن.منطقه20

سلام آق معععسود. تو رو خدا اسم وبلاگت رو عوض کن .آدم میترسه . آدمو یاد بیسیم نجف آباد و میدون غارو رمضون یخی و دسته زنجیرزنای چنگیزو چاقو وقمه و دشنه و ... خون میندازه. خیلی چاکریم

آرش امین زاده

برای سرودن یک غزل مشترک با یک بیت شعر از خودتان همراهیمان کنید . با تشکر

مانی

این سبک نوشتن شما به کلی تازگی داشت. چسبید! بند دوم هم که عجب عاشقانه نابی بود.

هیس ! ! !

چرا نیستین.........؟!؟! . . . . دلمان تنگ میشود . . . زود به زود ...خیلی زود

تبسم

ما یا عشق را از شما یاد گرفتیم! حوبید که ایشالا...

ناصر و نادر

سلام . خوبید؟ اگر از احوالات این جانبان خواسته باشید( واسه خودمون نوشابه باز میکنیم دیگه!) همچنان به قول دوستان ، گنده دماغ و بی معرفت هستیم...یعنی هیچ چیز عوض نشده است...شما چرا نیستید؟ قبلنا بودید...یعنی عوض شده اید؟ جدن کجائی مسعود؟

Ba aarze salam o eradat khedmate aagha masouttt geramy.Agha emrouz ye nameh halemon ghamar dar aaghrab bood,delemon in ja ro khast ,yani eshgholaneye aagh Tayebe gol..Koly ham hal kardim ta halaa.Taa be in matneton residim ba yek bandesh yek kamkamakii befahmi nafahmi chemchemaal shoodim,Nim paltou ke enshallah mobarak.... amma ma aakharesh nafahmidim ke ki gofteh Shalware Kourdi on ham (Nok Medady)ba Pirhane4khaneh dorosht( Sabz o Banafshesh)tipe o class nemiyareh??? yani poshandeye in sabk mibaad khiyabonhaa ro kaz koneh? Halaa migam shoumaaa ye bar emtahan konin bad nist.......Dashdashey... shalvar kourdi.... har kodom hale khodeshono darnd ostad.l