ماهواره امید.

جمع شده بودند دور هم فوتبال تماشا می کردند نکونام که گل زد من هم رفتم خوش حال بودیم برای خودمان .سرتان را  درد نیاورم گل راخوردیم  دست از پا درازتر  رفتیم سی خودمان.بعد من و رضا برای هم زمزمه می کردیم محسن نامجو را .که... هیچ.

کلفتی پرونده برای ما

دولت شرمنده برای ما

ملی پوش بازنده برای ما

شااااااااااااااااااااااید که آینده برای ما

شااااااااااااااااااااااااید که آینده برای ما

شااااااااااااااااااااااااااید که آینده برای ما

/ 7 نظر / 13 بازدید
سیزیف

ایول طیب تو هنو زنده ای؟ ایول!

حامد

دیگه باهات حال نمی کنم اقا طیب!!!! خیلی مزخرف شدی!!!! البته این اصلا مهم نیست! جدی می گویم ها! اصلا مهم نیست مزخرف بنویسی یا اخلاق ات بسیار سه نقطه شده باشد! همین که خوشی کفایت می کند! همین که عاشق باشی و در زندگی خوش بگذرانی حس زیبایی به من هم می دهد! مراقب خودت باش! همین...

هیس ! ! !

همون محسن نامجو را عشق است....! مرد جان به لب رسیده را چه نامند؟ . . . . امیییییییییییییییییییییییییییییید اما .... داروییست که شفا نمی دهد ...اما کمک میکند درد را بهتر تحمل کنیم همان محسن نامجو..... ای خاطره ات پونز..نوک تیز ته کفشم ؟!؟! حالا.................! ! !

نصرا...خان

درود نصرا...خان بر آمیرزا مسعود خان کرمی آنطور که رویت گردید به بعد ایام عدیده دست در کتابت برده اید که مبارک است و میمون. انشاا... دولت وبلاگتان مستدام باشد و مکتوبات شما را دایمن رویت نماییم.

بانوی اردی بهشت

از دیروز ستاد تبلیغات خاتمی تو داشنگاه ما فعال شده می گن به سید رای بدین وگرنه عمرا بتونین درباره ی الی رو تو سینما ببینین!